facebooktwitteryoutube
in blog - 30 Wrz, 2015
by widoczny - no comments
Wady i zalety kamiennego blatu

Blaty z kamienia są bardzo powszechne, nic więc dziwnego, że ich popularność stale rośnie. Dzięki swoim właściwościom a przede wszystkim kolorystyce, stanowi przepiękny, elegancki element godny pozazdroszczenia. Przede wszystkim blat z kamienia jest wyjątkowo trwały, odporny na uderzenia, zarysowania, nierzadko również na stosowanie czyszczących środków.

Blaty te są uniwersalne, dzięki czemu pasują zarówno do starodawnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i łazience, są odporne na wilgoć. Blaty te stanowią jednorazową inwestycję, ponieważ są praktycznie niezniszczalne.

Dlatego też, mimo wysokich kosztów, ludzie bardzo często się na nie decydują. Kamień jest materiałem niepalnym, bardzo wolno się nagrzewa, dlatego z powodzeniem można stosować go w kuchni, nawet w pobliżu kuchenek gazowych. Minusem jest oczywiście cena i trudność montażu, jednakże nie są to wyjątkowo ciężkie do przyjęcia wady, w obliczu oczywistej elegancji, trwałości i przede wszystkim niezniszczalności.

Więcej informacji o kamieniu można znaleźć na stronie kolsen